Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Asansörlü Taşımacılık
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

previous arrow
next arrow

BERAT Nakliyat ”Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Binanın kat sayısı çok fazla, eşya taşıma asansörü yok. Daha da kötüsü merdiven aralıkları oldukça dar ve eşyalar sığmıyor.

Baza, dolap, buzdolabı gibi ebatları büyü olan eşyalar dar merdiven aralıklarında zarar görmeden taşınması neredeyse imkansız.

Bu zorlu süreci tarihe karıştıran asansörlü nakliyat binanın dış cephesine kısa süre içerisinde asansör sistemini kurarak sıfır hasar ile eşyaları oldukça hızlı şekilde taşımaktadır.

Özenle paketlenen her bir eşyanın asansöre yerleştirilmesi ve ufacık bir düğme yardımı ile en alt katlara indirilerek araçlara yerleştirilmesi düşünüldüğünden çok daha kısa sürede gerçekleştirilmekte.

Bir şehirden başka bir şehre, aynı şehir içerisinde evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde akıllarda hiçbir soru işareti olmadan taşımalar gerçekleştirilmektedir.

Bu konuda en iyilerden olan, müşterilerinin menfaatlerine işler yapan ve eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen nakliyata ulaşmak sonuçların beklenildiği gibi olması adına önemli olmaktadır.

Yıllardır bu işi yapan ve her hizmeti ile eksiklerinin farkına vararak kendisini geliştiren, ekibinde farklı alanlarda deneyim sahibi kişilerden oluşturan nakliyat fiyat konusunda da müşterilerini memnun eden teklifler vermektedir.

Yıllar önce komşularımızın ve akrabalarımızın yardımları ile günler öncesinde eşyalarımızı toparlamaya başlardık. Sonrasında yine aynı şekilde yakınlarımızın aracı ile eşyaları taşıyarak maddi kazançlar elde etmeye çalışırdık.

Oysaki bu süreçte fazlası ile maddi ve manevi hasarlar yaşamaktaydık. Bu durumdan bizleri kurtaran asansörlü evden eve nakliyat tüm süreci kendisi üstlenmektedir.

Tarihte belirli dönemlerde belirli gelişmeler yaşanmıştır. Evler veya iş yerleri önceden sahiplerinin çabalarıyla taşınır, bu taşınma süresi boyunca uzun bir zaman ve emek harcanırken şimdi sadece taşımacılık alanında hizmet sağlayan sektörler iş dünyasına katılmış, insanların kolay taşınma beklentilerine cevap verilmiştir.

Taşımacılık sektörü, günden güne artan bir ihtiyaçtan dolayı kendini yenilemek, hizmetlerinin kalite standartlarını genişletmek ve taşımacılık konusunda kendisinden beklenen talepleri en iyi şekilde karşılamak için sürekli bir devinim gösterir.

Neden Asansörlü Taşımacılığı Tercih Etmeliyiz?

Geleneksel nakliyat hizmetleri zorlu bir süreç olduğu için firmayı da müşteriyi de yormaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ortaya konulan asansörlü taşımacılık yöntemi sayesinde iş gücünden ve zamandan tasarruf edilmektedir.

Bunun yanı sıra geleneksel metotlarla taşınması neredeyse imkansız olan yüksek binalar ve dar apartmanlara da nakliye işlemlerini gerçekleştirme imkanı asansörlü taşımacılık ile sağlanmaktadır.

Asansörlü nakliyatın avantajlarını ise şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

-Yüksek katlara gerçekleştirilen nakliye hizmetleri eşyaların merdivenlerden insan gücü ile çıkarılacak olması nedeniyle oldukça risklidir. Özellikle dar apartmanlarda eşyalar bu yöntemle taşındığı takdirde çarpma, sürtünme ve düşme gibi risklerle karşılaşabilir. Bu da müşterinin işin sonunda üzülmesine neden olacaktır.


–Asansörlü nakliyat hizmetlerinde eşyalar direkt olarak araca yüklenip, nakliye konumuna gelindiği zaman da araçtan direkt olarak taşınmasından ötürü iş gücü önemli bir miktarda azalmaktadır. Bu da maliyetleri düşürmekte, insanların bütçesini de zorlamamaktadır.


Asansörlü taşımacılık ile zamandan da tasarruf edilmektedir. Daha pratik ve hızlı olan bu yöntem sayesinde taşınma işlemi birkaç saat içinde bitirilmektedir.


Asansörlü nakliyat ayrıca eşyaların herhangi bir darbe almasına da engel olmaktadır. Bu nedenle müşteriler “Eşyalarıma zarar gelir mi” düşüncesinden de kurtulmuş olur.

  • Asansörlü sistemler sayesinde zamandan tasarruf edersiniz
  • Asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde güvenli bir şekilde taşıma hizmetleri sunulur
  • Normalden çok daha hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınması sağlanır

Ankara Asansörlü taşımacılıkta asansörlü nakliyat, asansörlü taşımacılık, asansörlü evden eve nakliyat, evden eve asansör, evden eve asansörlü nakliyat, asansörlü nakliyat fiyatları, asansörlü ev taşıma, asansörlü taşimacilik,

asansörlü ev taşıma fiyatları,asansörlü eşya taşıma,evden eve nakliyat asansörlü, asansörlü evden eve taşımacılık, evden eve asansörlü nakliyat fiyatları, ümraniye asansörlü nakliyat, asansorlu evden eve nakliyat, balkondan eşya taşıma, 

herhangi bir olası aksiliğe karşı eşyalarınız tarafımızca sigortalanmaktadır. Karşılıklı güven ilkesine dayanarak hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak hem zamandan hem de ekonomik biçimde Destan Nakliyat olarak size en güvenilir hizmeti sunmaktayız.