BERAT Nakliyat ” Banka Taşımacılığı Profesyonel Hizmeti”

Banka Taşımacılığı özellikle kurumsal nakliyat anlamında başarılı çalışmalara imza atan firma, banka taşımacılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok bankaya hizmet sağlayan firma, güvenilir yöntemleri ile tercih edilmekte, kalitesiyle de adından söz ettirmektedir.

Tecrübenin konuştuğu dilde bu işin şartlarının eşyaların mahiyetinin etkisi ile meydana geldiği aşikardır.

Şubelerin bir parçası halini almış ATM makineleri nasıl bina ile bir bütünlük taşıyorsa, tüm kasa ve para sayma makinaları da öyle önemli ve yerleştirilmesi uzmanlık isteyen araçlardır.

Nakliyat sözleşmelerinin kapsamında ele alınacak şekilde bir kaç araçla çalışmak gerekli görüldüğünde, buna iyice ambalajlanmış öğelerin sıkışmaması amacı da etken olmuştur.

Mekanın büyüklüğüne göre masalar, sıra ve sandalyeler yerleştirilince, her zamanki uyumu yansıtarak iyi bir çalışma ortamı sağlanmış olduğunu pekiştirecektir.

Dolaplar, bilgisayarlar, aparatlar yada demirbaşlar kimsenin gözünü korkutmasın. İşi sahibine bırakınca her gün aynı.

Paketleme süresi ne kadar kısa olursa, yolculuğa ona göre vakit bırakılır, diye düşünmemek lazım.

Gerçekten de, banka taşımacılığı gündeme geldiği anda, zamanlamalar bildirilip, onaylanmalı. Bir ekspertiz görevlendirip, tüm taşınacak malın sayımı ve garanti kapsamında değerlendirilmesinin avantajlarıyla birlikte, teslim edilirken kontrollerin sağlanmasının önemini görüşmek yararlı olacaktır.

İncelemelerin sonunda hazırlanan raporda da belirtileceği gibi tüm dosya ve klasörler paketlendiğinde, bir görevli de arabaya yerleştirilmesini izliyor olabilir.

Garantiler sadece kağıt üzerinde, olası bir sorunla karşılaşınca değil, her daim tedbirli olmak lazım ve bunun ilk aşaması çok iyi ambalajlama yapılmasından geçiyor.

Tıpkı bir noktadan bir diğerine taşınırken incelediğiniz bölgeler ve karar mekanizmasını etkileyen marka bilinirlik gereksinimi, sektörel ihtiyaçlar, müşteriden gelen talepler gibi, bir nakliye şirketini de ilgilendiren analizler vardır.

En çok hizmet verilen bölgeler bariz olabilir, yine de geniş kapsamlı bir hizmet ağı sunulması daha önemlidir.

Monte, demonte hususunda aklınızda hiç bir şüphe olmamalı. Bu görevi defalarca başarıyla yerine getirmiş olanı seçmenin rahatlığı yaşandığında, akıllarda kalan huzur, referansların artmasını sağlar.

Çalıştıkları firmaların sigorta ile direk muhatap olmasını tercih edenler de var. Taşınma sırasında yüksek bir motivasyonla çalışmak demek, elemanların yorulmasına değdi demektir.

Bölge karakollarından özel bir izin belgesi alınması kolaylık sağlar.

Uluslararası şirketlerin kendisine göre farklılıkları, standartları ve prestiji olmasını anlıyoruz. Ortak koşulların belirlendiği bir ortamda, daha yüksek fayda sunmanın gereklilikleri vardır.

Bankamatikler ne olacak, derken, lojistik alanına da hizmet vermeye başlayabilir, yani kendi işlerini yaparken gelişen tecrübelerle iş alanlarını geleceğe doğru genişleten şirketlerden biri olabiliriz.

Müşteri memnuniyeti, istenilen yerde belirlenen saatte olmak, güler yüzlü çalışanlarla ortak bir kurumsal amaca hizmet etmek en önemli prensiplerdir.

Öğrenebileceklerimizin sınırlarını bilemediğimiz gibi, kalite ile çizilen sınırların daima iyiye götüren bir yolculuğun başlangıcı olduğunu da onaylamak lazım. En doğru seçim emin olduklarımızdır.

Banka Taşıma ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Hem kurumsal hem de bireysel nakliyatişlemlerine büyük önem veren Firmamız, güvenilir olması nedeniyle sektörde lider konumundadır.

Özellikle kurumsal nakliyat anlamında başarılı çalışmalara imza atan firma, banka taşımacılığıile de ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok bankaya hizmet sağlayan firma, güvenilir yöntemleri ile tercih edilmekte, kalitesiyle de adından söz ettirmektedir.

Banka taşımacılığına başlamadan önce bankaya bir ekspertiz göndererek, ön çalışma ve planlama yapan firma; bu plana uyarak hızlı ve güvenilir nakliyatı gerçekleştirmektedir.

Ekspertiz ile taşınacak eşyaları analiz eden ve buna göre bir fiyat çıkaran Firmamız, müşteriyi de taşınma planı konusunda bilgilendirmektedir. Taşınacak eşyaların hacmini ve türünü belirleyen buna göre de çalışacak eleman sayısı ve araç ayarlayan firma, nakliyat işlemlerini uzatmadan tamamlamaktadır.

Banka Taşımacılığının Adımları Nelerdir?

Nakliyat hizmetleri arasında büyük bir titizlik gerektiren banka taşımacılığı öncelikle ekspertizin rapor çıkarması ile başlamaktadır. Daha sonraki adımları da şu şekilde listeleyebiliriz:

-Eksper çıkardığı rapora göre araç ve çalışacak eleman belirlemektedir. Planlama da yapan ekspertiz, müşteriyi nakliyat işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda bilgilendirmektedir.

-Öncelikli olarak eşyalar hazırlanır. Demonte edilmesi gereken tüm eşyalar profesyonel marangozlar tarafından sökülür ve daha sonra kaliteli ve korunaklı malzemelerle paketlenir. Genellikle bu işlemler için darbeyi engelleyen havalı naylonlar kullanılmaktadır.

-Daha sonra bankalar için oldukça önemli olan belge ve evrakların hazırlanma işlemine geçilir. Bu belgeler öncelikli olarak karton kutulara konulur, daha sonra da karışıklık olmaması için numaralandırılır ya da kartonların üzerine eşyaların içeriği detaylı bir şekilde yazılır. Böylece yerleşim aşaması da kolaylaşmış olur.

-Elektronik eşyalar ise daha büyük bir titizlikle paketlenmektedir. Bu eşyalar da köpüklü kolilere konulduktan sonra numaralandırılır.

Banka Taşımacılığı