Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Asansörlü Taşımacılık
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

previous arrow
next arrow

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

”Etimesgut Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetini bir  Etimesgut evden eve nakliyat  firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. 15 Yıllık tecrübemiz ile ev taşıma alanında tam donanımlı bir alt yapı ile çalışıyoruz. Edindiğimiz nakliyat bilgi birikimi sayesinde siz değerli müşterilerimizin evlerini sorunsuz taşıyoruz. Etimesgut ve Etimesgut da evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. 1 müşteri 10 müşteri getirir bilincinde özenle evden eve taşımacılık yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde hijyen ve sağlık kurallarına elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Araç ve gereçlerimizi her iş sonrası dezenfekte ediyoruz. Evden eve nakliye  bölümünde çalışan tüm elemanlarımızın sağlık kontrolleri yapılmıştır. Maske ve eldiven takma gibi önlemleri mutlaka alıyoruz. Evden eve nakliyat süreci için planlama yaparak işe başlıyoruz. Bu süreç şu şekilde işlemektedir ;
Etimesgut Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler ?
Etimesgut da evden eve nakliyat sırasında sorun yaşaEtimesgut için en doğru planı yapmak gerekir. Bunu yapabilmek için bilgi alışverişinde bulunmamız gerekir. Biz size kısaca neler yapacağımızdan bahsedelim .
a) Ekspertiz Aşaması
Evden eve taşıma ekspertiz aşamasında hem tanışma hem de eşyaların tespiti konusunda anlaşmaya varıyoruz. Bu işlem sırsında fiyatlandırmadan tutun ,asansör ve kamyonların yanaşacağı alanlara kadar tüm iş planlanıyor. Taşıma günü belirleniyor. Bizden almak istediğiniz ek hizmetler var ise bunlar belirleniyor ve işe başlamak için sözleşme yapılıyor.
b ) Taşınma Günü Eşya Toplama
Ev taşıma günü ilk olarak küçük eşyaların toplanması ile işe başlıyoruz. Büyük eşya taşıma ve paketleme işinin kolay olabilmesi için ayak altında bulunan eşyalar koli içlerine yerleşir. Mutfak eşyaları, ayakkabılar,biblolar vesaire hepsi toplanır ve daha sonraki adıma geçilir. Bu arada elbise ve tekstil malzemelerinizi önceden sizin toplamış olmanız gerekir.
c ) Mobilya Beyaz Eşya De Monte İşlemi
Toplama işlemini ardından paketlemeli taşıma olacağı için büyük eşyalar küçültme yani de monte işlemine tabi tutulur. Yatak odası dolabı, televizyon ünitesi gibi mobilyalar sökülür. Beyaz eşyalar sökülür ve varsa emniyet vidaları takılır. Paketlemeye hazır hale gelir. Koltuk takımları en azından kolları de monte ise sökülür ve kapılardan geçecek hale getirilir.
d ) Paketleme Aşaması
Etimesgut nakliyat evden eve taşımacılık için en önemli adım amEtimesgutjlama işlemidir. Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesini sağlayan en etkili yöntem paketlemeli taşımacılıktır. Firma olarak baloncuklu naylon hava kabarcıklı naylon da denilen malzeme ile tüm ev eşyalarınızı paketliyoruz.
e ) Yükleme Aşaması
Tüm eşyalar hazır hale geldikten sonra yükleme aşamasına geçilir. Yükleme de en az paketleme kadar önemlidir. Araç içinde doğru şekilde istifleme yapılmaz ise eşya zarar görebilir. Büyük ve ağır parçalar alt kısma kırılacak ve hafif eşyalar üst kısma gelecek şekilde istiflenip. Ayrıca evde hemen kullanmanız gereken eşyalar araca en son yüklenir ve ilk önce indirilir. Örneğin bardak tabak, fırınlı ocak ve temizlik malzemeleri gibi eşyalar. Yüksek katlardan taşınma yapılacak ise asansörlü taşımacılık aracımız kurulur ve taşıma yapılır.
Hafta Sonu Çalışıyoruz
Müşterilerimizden gelen en çok sorulardan birisi hafta sonu yasak olduğu için çalışıp çalışmadığımız. Bölgemizde Etimesgut evden eve nakliyat firmalarına ev taşıma konusunda her hangi bir yasak ve ya kısıtlama şu an yoktur. Etimesgut nakliye  firmalarına ve diğer Tüm Ülke de hizmet veren nakliye ve lojistik firmalarına yasak yoktur. Şehirler arası ev taşıma işleriniz için sizin kendinize seyahat izin belgesi almanız zorunludur. Alo 199 çağrı merkezinden seyahat belgesi ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri evden eve taşıma yapmak için firmamıza her hangi bir yasak uygulanEtimesguttadır. Önceden randevu almanız halinde hafta sonu evinizi taşıyoruz.