Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

Slide 1
Asansörlü Taşımacılık
BERAT NAKLİYAT

Güven, Menmuniyet, Sigorta

Slide 2
TAŞINMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU
BERAT NAKLİYAT

Sağlam Paketleme, Sigortalı ve Hızlı Taşımacılık

previous arrow
next arrow

BERAT Nakliyat ”Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Taşınma işlemi herkesin hayatında en az bir kere yaşadığı zorlu bir süreçtir. Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, gün içinde yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekilebilir. Belirsizliklerle karşı karşıya kalan kişilerin stres seviyesi artarken, plan yapılmamış bir program sürecin olması gerekenden daha uzun olmasına neden olur.

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Nakliye firması seçmek için farklı kurumsal adreslerle tanışmak ve fiyat teklifi almak taşınmadan önce yapılması gereken en önemli iştir. Tarih belirlemeden en az iki hafta önce başlaması gereken araştırmalarda hazırlıkların doğru bir şekilde programlanması da yapılır. Ankara evden eve nakliyat profesyonelleri ile yapılacak keşif görüşmesinin ardından sözleşme gibi evrak işlerinin takibi aile fertlerinden birinin sorumluluğuna verilmelidir. Fiyat teklifi aşamasında;

  1. Her iki adresin kat durumu
  2. Yük asansörünün olup olmadığı        
  3. Ağır eşya yoğunluğu ve
  4. Adres önlerine araç yanaşıp yanaşamadığı tespit edilmelidir.

Belirlenen ve mutabık kalınan tutarın kaparo olarak ödenebilir. Bu aşamada yeterli sayıda yeni ve temiz kolinin tedarik edilmesi de sağlanmalıdır. 

Eşyalarınız Bizim İçin Değerli

Önceliği kırılma riski fazla olan eşyalara verip, özenle paketledikten sonra üzerilerine not yazarak dikkatli taşınması ve yeni mekanlarda olmaları gereken alanlara ulaşmalarını sağlamaktayız. Yoğun çalışan evden eve nakliyat firmaları şimdilerde ülkemizde sayıları her daim artan kat sayıları fazla olan binalara nakliyat hizmetleri sunarken asansör sistemini kullanmaktalar. Bu özel sistemin sektöre dahil olması taşınmaların minimum süreler içerisinde gerçekleşmesini ve ekibin daha az yorulmasını sağlamaktadır. Kolay kurulan sistemin kolay kullanılması da kendisine olan talebi artırmakta ve eşya taşıtacak olan kişilerde firmadan bu sistemi özellikle kullanmalarını talep etmektedirler.


Rakiplerin her daim arttığı nakliyat sektöründe profesyonel işler yapan firmalar hem işlerinin kalitesi ile hem de fiyat teklifleri ile müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadırlar. Sunulan hizmetlerin oranlarına uygun şekilde hazırlanması gereken fiyatlarda ödeme kolaylığının da olması taşınmalarda eşya sahiplerinin bütçelerinin zorlanmamasını sağlamaktadır. Şimdilerde evden eve nakliyat fiyatları bütçeleri yormayacak uygunluğa sahip olmakta ve herkes tereddüt etmeden ev ve iş yerlerinin adres değişikliğini yapmaktadırlar.

Evden eve nakliyat şirketleri teknolojinin sunmuş olduğu ayrıcalığı kullanmayı tercih ederek nakliyat sektörüne taşımalı asansörü dahil ettiler. Bu sistem nakliyat sektörüne dahil olmadan önce  çalışanlar çok yorucu ve yoğun bir tempo ile çalışmakta idiler. Yüksek katlı binalarda oturan müşterilerin paketleri merdivenlerden inilerek dışarı çıkartılıyordu. Bu sebeple hasar riski atıyordu. Fakat taşımalı asansör ile hem hasar riski en aza indirildi hem de çalışma gücü azaltıldı. Asansörlü taşıma işlemi sağlayacak aracın arka kısmında bulunur. Asansör eşyaların alınacağı binanın balkonuna kadar uzanır. Evin içinde bulunan personeller paketleri evin balkonuna itina ile taşır. Daha sonra asansöre yüklenir. Bu sayede eşyalara zarar gelmeden taşınma işlemi sonlandırılır.

Ankara evden eve nakliyat işinde güven her zaman önde olması gerekli olan bir faktördür. Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişi veya kişilerin firmaya güvenebilmeleri için firmada gerekli kriterlerin bulunması şarttır . Firmanın bünyesinde çalışan personellerin taşımacılık sektöründe deneyimli ve uzman olmaları gereklidir.

Firmanın teslimat tarihinin dışına çıkmaması sözleşme kuralları gereğince zorunludur. Aksi takdirde hizmet alan kişi veya kişiler mağdur olacak bu sayede müşterinin hizmette memnuniyetsizliği söz konusu olacaktır. Firmamız; evden eve nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve nakliyat fiyatları, evden eve taşimacilik, evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliyat fiyat, batıkent evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, bahçeşehir evden eve nakliyat, zeytinburnu evden eve nakliyat, profesyonel evden eve nakliyat, hizmetlerini en iyi şekilde yapmaktadır.