BERAT Nakliyat ”Kurum Taşımacılığımda Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Kurum Taşımacılıkta en önemli ayaklardan birisi olan kurum taşımacılığı, dikkat gerektirmesi gereken bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Bir kurumun tüm önemli belge, elektronik eşya ve dosyalarını da içeren bu taşınma sürecinde, eşyaların kaybolmaması ve zarar görmemesi için nakliyat firmaları büyük bir titizlik göstermektedir.

Kurumsal Nakliyat Hizmeti

İş yeri, hastane, fuar, fabrika, banka, evden eve nakliye, piyano taşıması ve depolama hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Zamanın ve eşyalarınızın kıymetini bilerek nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hastane, fabrika ve banka gibi büyük çapta nakliye hizmetlerinde kalifiyeli ve sigortalı çalıştırdığımız personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Bu tip yerlerde bulunan elektronik cihazların sökülmesi için elektrik ve elektronik teknisyenlerimiz bünyemizde bulunmaktadır.

Sıradan bir nakliye firması olamayıp kurumsal nakliyat firmaları arasında her işi ustalıkla yapmakta işimizi şansa bırakmamak tayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm araç ve gereçler firma olarak bize ait olup müşterilerimizden ekstra ücret talep etmeyiz.

Nakliye öncesinde expertiz yapılmakta karşılıklı talepler değerlendirilerek maliyet bilgileri belirlenmektedir. Sonrasında randevu tarihi belirlenerek nakliye işlemine geçilmektedir. 

Nakliye öncesinde taşınacak olan tüm eşyalar özenle paketlenir ve asansörlü taşıma işlemi ile herhangi bir zarara mahal vermeden özel nakliye araçlarımıza yüklenir. Sigortalı ve garantili kurumsal nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Taşımacılık

Hastane, okul, banka, büro, fabrika, ofis gibi özel ya da kamu kuruluşlarının eşyalarını taşımak ev eşyasının taşınması gibi ciddiyet ve tecrübe gerektiren bir iştir. Eşyalarınızın sorunsuz ve güvenli nakliyesi için Kurumsal Taşımacılık hizmetini en iyi şekilde yapan firmalarla çalışmanızda fayda vardır.

Eşyanın mahiyeti ne olursa olsun zarar vermeden taşıma işlemi gerçekleştirilmeli ve yeni yerine monte edilmelidir. Bunun içinde deneyimli personel, uygun araç filosu ve gerekli donanıma sahip olmak gerekmektedir.

Resmi Kurum Taşıma ve Kurumsal Nakliyat

Taşımacılıkta en önemli ayaklardan birisi olan kurum taşımacılığı, dikkat gerektirmesi gereken bir hizmet olarak kabul edilmektedir.

Bir kurumun tüm önemli belge, elektronik eşya ve dosyalarını da içeren bu taşınma sürecinde, eşyaların kaybolmaması ve zarar görmemesi için nakliyat firmaları büyük bir titizlik göstermektedir.

Kurumsal firma taşımacılığı anlamında 2000 yılından beri başarılı çalışmalara imza atan Firmamızda müşterilerinin isteklerine büyük bir titizlikle yaklaşmakta, kaliteli çözüm önerileri üretmektedir.

Belge ve dosyaların yanı sıra, bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi gibi elektronik eşyaların da bulunduğu kurumlar, bu parçalara büyük özen gösterilmesini talep etmektedir.

Ankara’da kurumsal şirketlerin en çok tercih ettiği firmalardan birisi olan Firmamız da müşterisinin tüm isteklerine cevap vermekte ve güvenilir taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Taşımacılık ve Nakliye Hizmetleri