Müzmin sebeplerden işlerinizi yürüttüğünüz ofis ya da büronuzu başka bir yere taşımanız gerekebilir.

Ofiste bulunan eşyalar, dosyalar, muhasebe evrakları faturalar gibi önemli olan malzemelerin kaybolması ya da zarar görmesi işleriniz aksamasına veya telafisi olmayan hukuki sonuçlara yol açabilir.

Bu nedenle özenle taşınması gereken eşyalarınız için profesyonel ofis büro taşıma hizmeti veren firmamız size destek olacaktır.

Ofis Büro Taşıma Hizmeti

Öncelikli olarak taşınacak ofiste expertiz işlemi gerçekleştiririz. Dolap, masa, evrak ve dosyalarınızın miktarına göre taşıma takvimi oluşturulur.

Eşyalarınız çok ise nakliye gününden bir gün önce tüm eşyalarınız tek tek paketlenerek nakliyeye hazır duruma getirilir.

Ofis taşıma işlemlerinde karşılaşılan zorluklarda bir tanesi masa, dolap ve raflardır. Ofis büro taşıma firması olarak bu sorunun çözümünde marangoz ustalarımız devreye girmekte ve bu eşyaların de monte işlemlerini gerçekleştirerek nakliyeye hazır hale getirmektedirler.

Ofis içinde bulunan Bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. elektronik eşyalarınız özel baloncuklu poşet ile paketlenerek taşıma esnasında zarar görmesi engellenir.

Taşınacak kat sayısının yüksek olması durumunda asansörlü sistem kullanarak eşyalarını güvenle nakliye aracına yerleştiririz.

Eşya miktarına uygun nakliye aracımıza eşyalarınız belirli bir düzen içinde yerleştirilmektedir.

İşlerinizin aksamaması adına bütün bu işlemleri mümkün olan kısa sürede gerçekleştirmek için çaba gösteririz.

Hizmetlerimize ek olarak ofis büro taşıma işleminin yanında 24 saat kameralı ve havalandırmalı depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz.

Ankara Ofis Taşımacılığı firması ofis taşımacılığı işlerinizi de aynı titizlikte yerine getirmekte olup, uygun fiyat politikası ile hizmetlerini sürdürmektedir.

İster eviniz, ister ofisiniz için nakliyat firması arıyorsanız hemen firma ile irtibata geçerek taşınma işinizi aradan çıkarabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz her yere taşımacılık hizmeti sunan firma aldığı tedbirler ile eşyalarınıza kesinlikle hiçbir zarar vermeden işini tamamlamaktadır. 

Sizde firmanın sunduğu bu kaliteli hizmetten hemen yararlanabilir, zorlu bir süreç olan taşınma işleminizi rahat bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı

Bazı durumlarda resmi gerekçelerle bazı durumlardaysa kişiler kira sorunu veya kendi istekleriyle çalışma ortamlarını farklı bir yere taşıma gereği duyarlar. Bu taşıma sırasında çalışma sürecinde kullanılan eşyaların ve belgelerin mümkün olduğunca zarar görmeden yeni ofise yerleştirilmesi gerekir.

İnsanlar, bu işi asistanları ve yakınlarının yardımıyla yaptıkları zaman hem kalabalık desteğinden dolayı evraklarda karışma veya ürünlerde hasar meydana gelebilir hem de kurumsal bir ofis taşımacılığı firmasında olmadığı için iş zarar görebilir.

Hızlı, güvenlikli ve sorunsuz taşıma gerçekleştirmek isteyen kimseler, bu konuda kendini kanıtlamış, uzman bir kadroyla çalışmak ister ve bununla ilgili kapsamlı araştırmalar yaparlar.

Dosyalar, çalışma ortamında kullanılan bilgisayarlar, kişilere ait masalar ve diğer tüm demirbaşların hasarsız ve en kısa sürede taşınması için ofis taşımacılığı konusunda bilinçli ve deneyimli bir firmayla çalışmak gerekir.

Bunun bilincinde olan kimseler için en çok tatmin edici çözüm, firmamız olacaktır.

izler, uzun yılların bize kattığı tecrübeyle hareket eden, ofis taşımacılığı konusunda kendimizi geliştirmiş olmamızla övünen, müşteri memnuniyetini ilke bilmiş bir kuruluşuz.

Genellikle resmi kurum ve bankalarla çalışan, güvenlik ve eşyalara hassas davranılması gibi konularda asla güvensizlik duyulmayacak kadar kalitesini ispatlamış, taşınma konusunda neredeyse rakipsiz bir firmayız.

Ofisini taşıtmak isteyen firma sahipleri de belirli bir düzeyde araştırma yaptıktan sonra bizimle görüşüp saydığımız bu tatmin edici nedenlerden dolayı işini bizimle beraber taşımak isteyeceklerdir.

Hizmet sağlarken sanki kendi ofisimizin eşyaları gibi titiz davranışımızdan hangi müşterimiz etkilenmez

Ofis taşımacılığı hakkında bizden profesyonel bir taşınma yardımı almanız için yapmanız gereken şey oldukça basit.

Sitemizi ziyaret edin, iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ve bırakın ofis taşımacılığı ile ilgili tüm tecrübemizi sizin için, ofisinizde size sergileyelim.

Taşıma süreci başlamadan önce sizinle görüşmek ve yapılacak işi keşfetmek için gelecek olan personelimizle süre ve fiyat konusunu konuşup her şeyi netleştirdiğiniz de, tüm eşyalarınızı taşınma öncesi sigortalayarak size ayrı bir güven sunacağız.

Bizimle çalıştıktan sonra pişman olmayacaksınız. Olabilecek en kısa sürede yeni ofisinize sizi yerleştireceğiz ve işinize yeniden yoğunlaşmanıza vesile olacağız.

Eşyalarınızın birine bile zarar gelmeden, kaliteli araçlarımızla yeni ofisinize götürülürken sizin asla aklınız bizde kalmasın.

Kendi iş planlarınıza yenilerini ekleyebilir, bu konuda uğraşmaya bizimle anlaştığınız anda odaklanabilirsiniz.

Biz, bir firmadan daha ötesiyiz. Çalıştığımız kimseleri ailemiz gibi görür ve maddi manevi bir kayba uğramalarını istemeyiz.

Bizimle dilediğiniz an iletişim kurabilir, ofis taşımacılığı konusunda sağladığımız avantajlı fiyatlarımızı gözden geçirebilir ve ofisinizin taşınma sürecinde bize gözünüz kapalı güven duyabilirsiniz.

Diğer taşıma hizmetlerimiz için sitemizin ilgili sayfalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Sadece alımlar için değil, herhangi bir soru veya öneriniz olduğu durumlarda da bizimle bağlantı kurmanızı öneririz.

Sorunsuz bir taşınma süreci diliyoruz.

Türkiye’nin her yerinden nakliyat hizmeti alabilir, üstünüze yük olmuş taşınma işinden zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Öyle ki, rakiplerine fark atarak geniş bir müşteri ağına ulaşan firma ile sizde irtibata geçerek nakliyat işlerinizi en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. 

İyi bir firma işini önem vermeli verdiği önem ile değerini arttırır ve iyi bir evden eve nakliyat firması olma yolunda kendini geliştirir.

Büro, Ofis Taşımacılığında Planlama Önemlidir

Kurumsal taşımacılık olarak da isimlendirilebilen büro ve ofis taşımacılığında iş planı yapılması ilk adımdır.

Nakliyat uzman ekibi tarafından öncelikle müşterimizin talepleri dinlenir, ihtiyaçlar analiz edilir.

Taşınacak eşyalara, taşınacak yere ve hizmet verilen firmanın isteklerine göre ihtiyaçların belirlenmesi önemlidir.

Taşımanın hangi araç veya araçlarla yapılacağı, marangoz, tesisatçı gibi ustalara ihtiyaç olup olmadığı, taşımanın ne zaman yapılmasının uygun olacağı, kaç kişilik bir ekibe gerek olduğu ve ne kadar süre içinde tamamlanabileceği gibi soruların cevapları tespit edilir.

İhtiyaçlar belirlendikten sonra taşınacak eşyalar belirlenir ve listelenir. 

Büro, ofis nakliyat işlerinde taşıması yapılan firmaya ait belgelerin, dosyalanmış önemli her türlü eşyanın kaybolmaması, zarar görmemesi için kutulama ve tasnif leme yapar.

Eşyalar listelere göre kutulanır ve kutulanan eşyaların yeni adresine yerleştirilmesi de yine bu listelere göre gerçekleşir.

Ardından zaman planlaması yapılır. Zaman planlaması yapılırken eşyalarının taşıma sırası ve önceliği göze alınır.

Bütün bu adımlar izlenirken taşıma işi yapılan firma ile koordinasyon içinde hareket edilir. Taşıma işi yapacak personeller çalışma planı hakkında bilgilendirilir.

Taşımacılık da Sadece Fiyata Değil Güvenilir Olmasına Dikkat Edilmelidir

Büro, ofis taşımacılığı işi için nakliyat firması araştırırken sadece fiyat değil bütün bu kriterler göz önüne alınmalıdır.

Bizi biz yapan müşterilerimizin bize duyduğu güvendir.

Nakliyat olarak sektörde uzun yıllar içinde oluşturduğumuz tecrübe ile bu güveni sağladık; ofis taşımacılığı, ofis taşıma, hizmetlerimiz gibi ofis taşıma şirketleri, ofis nakliyesi, hizmetlerimiz gibi ofis taşıma firmaları,

ofis taşıma transfer nakliyat, hizmetlerimiz gibi ofis taşıma fiyatları, ofis nakliyat, hizmetlerimiz,

büro taşıma, ofis taşımacılığı alibaba nakliyat, hizmetleri, beşiktaş ofis taşıma, ofis büro taşıma, hizmetleri,

kurumsal ofis taşıma, ev ofis taşıma, hizmetleri ofis taşımacılığı soylu nakliyat, ofis taşıma nakliyat, hizmetleri

işyeri taşıma nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, hizmetleri

Büro, ofis taşımacılığı için mutlaka referanslarımıza bakmanızı isteriz.