BERAT Nakliyat ”Paketleme ve Ambalaj da Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Paketleme ve Ambalaj taşınma esnasında yaşanacak sorunları minimum düzeylere indirebilme adına firmamız ambalajlama – paketleme hizmetlerine çok önem vermektedir. Nakliyat alanında günümüzde kaliteli çalışmalar yapılmakta ve expertiz çalışmaları ile başlayan hizmetler çok daha planlı ve programlı bir şekilde sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Çıkarılan bu rapora göre taşınacak araç, nakliye alanında toparlanması gereken ekip elemanları, paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Bu aşama sonrasında ise genel olarak yapılacak nakliyenin fiyatları belirlenmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Daha sonrasında verilen tarih ve saat içerisinde firmamız taşınacak alanda olmaktadır. İlk etapta ambalajlama ve paketleme hizmetleri başlayacaktır.

Kırılacak eşyalar için özel ambalajlar kullanılmakta ve ekstra kutuların kenar kısımlarında köpükler kullanılabilmektedir. Ev taşımacılıklarında olduğu kadar ofis taşımacılıklarında da paketleme hizmetleri çok önemlidir.

Kullanılacak malzemenin sağlam özelliklerde olması taşıma esnasında çiziklerin oluşmasını dahi engelleyecektir.

Bardak gibi cam eşyalarınız için özel kutular kullanılmakta, porselen eşyalar kutulara yerleştirilmeden önce özel kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilmektedir.

Bu alanda sıhhi tesisatlar ve ofis eşyaları arasında yer alan monitör gibi cihazlar için de özel malzemeler kullanıldıktan sonra kolilerin içerisine köpüklerde kullanılmaktadır.

Bu eşyaların sökülerek varacakları adreslerde yerlerine takılması da verilen nakliye hizmetleri içerisinde bulunmaktadır.

Giyim eşyalarında ise elbise kartonları kullanılmakta ve kırışmaması gereken kıyafetler içinde araç dizaynları içerisinde özel askılıklar bulunmaktadır.

Genel olarak ambalajlama – paketleme malzemesi olarak kullanılan ürünler kraft balonlu naylon olmakta ve hava kabarcıkları bulunan bu malzemeler eşyalar üzerinde çizikler oluşmasına dahi fırsatlar vermemektedir.

Özellikle çok sevdiğiniz mobilyalarınız ve büyük emeklerle satın aldığınız beyaz eşyalarınızın tamamı ambalajlanmakta ve herhangi bir hasar oluşmaması adına mükemmel bir şekilde kaplanmaktadır.

Verilen nakliye hizmetleri genel olarak firma güvencesi altın olmakta ve güven içerisinde eşyalarınız yeni adreslerine taşınmaktadır.

Asansörlü araçlar kullanılmakta ve bu sayede dar merdivenler ve biçimsiz merdiven araları sorun olmaktan çıkmaktadır.

Mükemmel bir şekilde ambalajlama – paketleme hizmetleri sonrasında 9. Kata kadar çıkabilen asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Nakliye alanında teknolojik imkânlardan faydalanarak elde edilen bu kalite ile bir yerden başka bir yere taşınmak sorun olmaktan çıkacaktır.

Her taşınma sırasında zarar gören eşyalarınızın yıpranması ve kullanılamaz hale gelmesi sorunları nakliye maliyetini iki katına çıkarabilir.

Bu nedenle seçtiğiniz firmanın profesyonel hizmetler sağlaması önemli olmaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde ev, ofis, villa, hastane, fabrika taşımacılıkları yapılmaktadır.

Araçlar kalabalık eşyaları tek seferde taşıyabilecek kapasitelere sahip olmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi açısından iç dizaynlarında da kolaylık sağlayacak özelliklere dikkat edilmektedir.

Ambalaj malzemelerinin sağladığı kalite ile eşyalarınızda çizikler dahi oluşturulmadan yeni adresinize taşınmış olabileceksiniz.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Firmamız taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır.

Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. 

Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur.

Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır.

Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik.

Örneğin nakliyatsırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir.

Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.