Hacim olarak bir ev ya da iş yeri eşyasından az olan parça eşyalar daha önceleri kendi imkanlarımızla transfer edilmekteydi.

Kargoda Pahalı tutan paketleriniz, Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, evlerimizde kullanılmayan ve diğer ilde bulunan yazlık evlerimize göndermek istediğimiz tek parça eşyalar için kargoya çok para vermeye ya da birilerine rica etmeye gerek yok.

Artık parça eşya taşıma konusunda ülkemizde profesyonel hizmetler sunulmakta ve çok uygun ödemler ile eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır.

İlk zamanlar yalnızca bir ya da iki büyük ilimizde sunulmakta olan hizmet yıllar içerisinde artan talepler ile ülkemizin her alanına yayılmış durumdadır.

Parça Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya sevkiyatından önce de firma ekspertiz göndererek eşyaların durumuna bakmaktadır.

Eşyaların kaplayacağı yere göre araç belirlenmekte ve müşteriye de fiyat sunulmaktadır.

Daha sonra da eşyaların ne zaman alınacağına dair plan yapılmakta ve nakliyat süreci de başlatılmaktadır.

Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu işlemler eşyaların araçta ya da taşınma sırasında zarar görmesine engel olmaktadır.

 Firmamızın kullandığı kaliteli malzemeler ile paketleme sayesinde herhangi bir aksilik durumunda eşyalar zarar görmemektedir.

Parça eşya taşıma

Düzenli olarak her gün iki şehir arasında yapılan parça eşya taşımaları için önceden iletişime geçilerek randevuların sağlanması gerekmektedir.

Ayrıca erken rezervasyonlarda fiyat indirimleri de yapılmakta ve bu durum eşya sahiplerini memnun etmektedir.

Eşyalar araçlara götürülecekleri güzergahlara göre yerleştirilmede olup bu durum göz önünde bulundurularak sizlere eşyalarınız hangi gün aralığında ulaştırılacağına dair bilgi verilmektedir.

Bu durumda parça eşya taşımacılığı yapan nakliyat firmaları oldukça yoğun çalışmakta ve ülkenin her köşesine sorusuz hizmetler sunmaktadırlar.

Nakliyat tarafından parça eşya taşıma hizmeti de aynen tüm ev ya da iş yeri eşyaların taşınmasında sunulan tüm hizmetler aynı şekilde sunulmaktadır.

Kurulum ve montaj gerektiren eşyalar ile ekip tek tek ilgilenmekte olup, eşyaları özenle paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedirler.

Özel hizmetin fiyatları da şaşırtan uygunlukta olup, bu da kimsenin eşyalarını göndermek için farklı arayışlar içerisinde girmemesini sağlamaktadır.