BERAT Nakliyat ”Piyano Taşımacılığın da Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Piyano Taşımacılığı, Bir enstrümanı alırken nasıl kullanacağımızı, nerede duracağını, hangi saatlerde çalacağımız biliriz. Profesyonelce yani zarar görmeden hizmetin sağlanması halinde piyano taşımacılığı enstrümanın kendisi gibi özen isteyen bir konudur. Ağırlığı düşünüldüğünde, yerden kaldırıp, merdivenlerden indirip, araca yüklemek için önce kalın bir kumaş yada muşamba ile kaplanır. Kırılmaması için gereken özen gösterilir. Konsol piyano için en azından iki kişi olsa iyi olur ancak bazı durumlarda aracı süren şoför yada bir diğer üçüncü, dördüncü kişi de katılabilir. Kuyruklu piyanonun pahalı olduğunu söylemeye gerek yok. Hareket ettirildiğinde, kapaklı bölümler sorun çıkarmasın diye yine aynı işlem yapılır. Bu özel hizmet, kaliteden ödün vermeden sürdürülür.

Piyano Taşımacılığı

İlanlarda sıkça denk gelebileceğiniz gibi, piyano taşımacılığı için yola çıkıp, adı korsana karışan, mobilyalarla sıkışık yerleştirilmekten dolayı rezonansı etkileyecek derecede farklı teslim edilmesi nedeniyle garanti kapsamında ele alınması gereken konulara bile karşılık veremeyen deneyimler yaşamanızı istemeyiz.

İnsanların enstrümanları ile duygusal bağları vardır ve piyano taşımacılığı konusunun spesifik olarak ele alınması da başlı başına bir gurur kaynağı olarak diğer kategorilere etkide bulunacaktır. Modern bir tavır, uzman kadro güvencesiyle onaylandığında, antikalarınızı emanet ederken akıllıca davrandığınızı hissedebilirsiniz çünkü taşınma sırasında meydana gelmiş olumlu tecrübelere sizinle olan çalışmalar da eklenmiştir.

Şehrin her yerinden çeşitli bölgelere hizmet veren bir firma bulmanız an meselesi ancak sadece fiyat farkını değil, ilk günkü memnuniyetinizin önemini de göz önünde bulundurmalısınız.

Yeni yerine götürüldüğünde, gerekiyorsa asansörden faydalanarak kolaylıklardan faydalanılır. Elbette bu hizmeti özel olarak konserleri için değerlendirenler de olacaktır. Tellerin kopması durumuyla karşı karşıya kalan bir müzisyen, son an çözümleriyle uğraşmak istemez.

Gereken hizmetin birkaç gün önceden sağlanması da olası bir yöntem gibi düşünülebilir ancak en önemlisi bütün bu sorunları hiç yaşamamış ve yaşatmamış bir şirketle çalışmanız olacaktır.

Firmanızı seçmeye her zamanki işinize gösterdiğiniz ilgi kadar önem vermenizi rica ediyoruz.

Duvar piyanosu mu, piyano kasası mı, ne konuda tecrübeli olduklarını size aktaracaklardır. İyi bir firmaya, merdivenler piyano taşımacılığı için sorunmuş gibi görünmez.

Özenle sarılan konser piyanosu olsun, salon piyanosu olsun süreç aynı şekilde işlerken, saatler ve verilen sözlere sadık kalmak lazım.

Bütün bu kaliteyi sunarken bu işin kolay bir iş olduğunu söylemiyoruz. Risk yönetiminden tutun da, sonuca yönelik düşünmeye, hedef belirlemeye kadar gerekli düşünme incelikleriyle birlikte yöneticiler personelleri ile sürekli irtibat içinde olmalı.

Bir önemli görüş de, kuvvet gerektiren bir çalışma olması ile dikkat gerektiren bir metot uygulanmasına yönelik işlemlerin, yine güler yüzlü ve efendi bir takımla sürdürülmesi.

Bu sistemde hareket ederken, herhangi bir günün randevularını yerine getirmekten de öte, taşınan malın sorumluluğu üstlenilmiş, görevler planların aksamaması için paylaşılmış olur.

Piyano Taşımacılığı