Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

BERAT Nakliyat ”Şehirler Arası Nakliyat da Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Şehirler Arası Nakliyat da sorunsuz nakliyat hizmeti için firmamız taşınma sektöründe hizmet vermektedir. Nakliyat işi hassasiyet, ciddiyet, disiplin ve titizlik isteyen bir iştir. BizleŞehirler arası nakliyat firması olarak bütün her şeyin bilincinde olarak farkındalık ile çalışmalarımızı sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak yürütüyor ve kaliteli hizmet sunmakta sınır tanımıyoruz. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile taşımacılık sektöründe en çok talep gören firma konumuna geldik.

Bütün çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak yürütüyor ve kaliteli hizmet sunmakta sınır tanımıyoruz.

Sürekli olarak gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile taşımacılık sektöründe en çok talep gören firma konumuna geldik.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe ki bütün kaliteli hizmetleri bünyemizde bulunduruyor ve geliştiriyoruz.

Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçip hizmet alma talebinde bulundukların da ilk olarak işe ekspertiz hizmeti ile başlıyoruz .

Firmamız ayırım yapmadan bütün müşterilerine ekspertiz hizmetini ücret talep etmeden sunmaktadır.

Ekspertiz hizmeti taşınma planı hazırlayabilmek amacı ile yapılmaktadır.

Taşınacak eşyaların boyutları ve hacimleri hesaplanır bu hususta taşınma işlemi için gerekli olan araca ve araç sayısına karar verilir.

Eşyaların cinsine ve hassasiyet durumuna bakılarak gerekli ambalaj malzemesi çeşidine ve sayısına karar verilir.

Mutfak Ürünleri hassas ve kolay kırılabilir madde yapısına sahip oldukları için bu hususta seçilecek ambalaj malzemelerine  ve gerekli koli sayısına karar verilir.

Taşıma işlemi için gerekli ekipman ve personel sayısına karar verilir.

Taşınma işlemi yapılacak evin çevre koşulları göz önünde bulundurularak asansöre ihtiyaç var ise asansör çeşidine karar verilir.

Araç ile taşınma işlemi yapılacak yer arasında ki mesafe hesaplanır.

Değerli eşyalar seçilerek sigortalandır ılır. Şehirler arası nakliyat firması olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Alanlarında eğitimli, tecrübeli ve işlerinde profesyonel çalışan ekibimizin bütün tedbir alma çabalarına rağmen hasar riskini ortadan kaldırmak söz konusu olamaz.

Bu sebeple firmamız müşterilerimizin kıymetli eşyalarının hassasiyetlerinin bilincinde olarak sigortalı hizmet sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz sigorta hizmeti ile müşteri memnuniyetini koruyor ve bunun yanında müşteri mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine kısacası ülkenin her köşesine ayırım yapmadan taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kaliteli hizmet ile amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.

Firmamız Şehirler Arası Nakliyata Özen Gösterir

Şehirler arası nakliye için firmamıza başvurduğunuzda öncelikle firmamız ücretsiz olarak sunduğu taşıma öncesi ekspertiz hizmeti sizi ziyaret edecektir.

Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti sayesinde sürecin tamamını organize edilir, gerekli uzman kadro belirlenir ve eşyalarınız yüksek koruma standartlarına uygun şekilde taşınabilmektedir.

Firmamızın sunduğu bu hizmet tamamen ücretsiz olup aynı zamanda ekspertiz konusunda güvenilir firmaların başında gelmektedir.

Ekspetiz sırasında detaylı bir rapor hazırlanarak nakliye planı oluşturularak tarafınıza sunulur.

Ekspetriz eşyalarınızı inceleyerek ambalaj ve paketleme malzemelerini belirler, çalışacak kişi sayısı da dahil hesaplanarak tüm nakliyat işlemi baştan sona detaylandırır.

Ekspetiz işlemi ile nakliye ücretlendirmeniz de belirlenir. Sonradan ortaya çıkacak süprizlerle karşılaşmazsınız.

Yüksek kalitede hizmet karşılığında uygun fiyat politikası da firmamız diğer firmalardan farkını ortaya koymaktadır.

Tüm eşyalarınız deneyimli uzman kişiler tarafından uzun yol için en uygun şekilde paketlendikten sonra yine en uygun şekilde araçlara yerleştirilir. 

Zarar görmeden yeni adresine ulaşması adına uzun yol için uygun ve son model araçlar kullanarak uzun yolda tecrübeli bir ekip tarafından nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. 

İletişim

ADRESİMİZ

Demetgül Mah. 408. Cadde No: 48 Yenimahalle / ANKARA

TELEFONLARIMIZ

0312 332 08 39 – 0537 851 0802

WHATSAPP

0537 851 0802

Yorumlar kapalı.