BERAT Nakliyat ”Tekstil Taşımacılığın da Profesyonel Taşımacılık Hizmeti”

Tekstil Taşımacılığı işi disiplin ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Firmamızın sunmuş olduğu tekstil taşımacılığı hizmeti ile müşteriyi en çok memnun eden ve en çok kaliteli hizmet sunan firma konumuna geldik. Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekip çalışanları ile birlikle vermiş oldukları nakliyat hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürütmektedir. Yılların bizlere katmış olduğu birikim, bilgi ve iş deneyimi ile sorunsuz hizmet sunabilmeyi nakliyat firması  olarak kendimize prensip edindik. Şehir içi ve yurt içi bütün şehirlere taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile teknolojiyi takip ederek yolumuza yeniliklerle birlikte devam ediyoruz. 

Tekstil Taşımacılığı;

Firmamız hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat sizlere doğru şekilde taşımacılık hizmeti sunmak için hazırdır. Bizlerle iletişime geçip uygun ve ekonomik fiyatlar çerçevesinde nakliyat hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız müşterilerini mağdur ve pişman etmemek için her türlü koşulu en ince ayrıntısına kadar ele alır değerlendirir ve bu doğrultuda sorunsuz hizmet sunar.

Tekstil taşımacılığı hassasiyet ve itina gerektiren hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bütün bunların bizlere katmış olduğu farkındalık ile islerimizi en doğru şekilde yürütüyoruz. Tekstil alanında sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetini kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde işimizi layığı ile yerine getiriyoruz.

Firmamız geniş araç filosuna sahip olmanın vermiş olduğu avantaj ile kaliteli hizmet sunmakta sınır tanımıyor. Hizmetlerimizin başında ekspertiz hizmeti gelmektedir. Ekspertiz hizmeti sunmamızda ki asıl amaç işimizi doğru yapabilmek için çalışma ve taşınma planı hazırlamaktır.

Ekspertiz hizmeti veren eksper personelimizin hizmet masrafları tamamen firmamıza ait olup müşterilerimizden hiç bir şekilde ek ücret talep edilmeyecektir.

Askılı tekstil taşımacılığı ile ürünlerinizin zarar görme riskini en aza indirmekteyiz. Tekstil nakliyat hizmetimizi layığı ile yapmak için özel olarak tasarladığımız araçlar mevcuttur. Araçlarımız çelik kasalıdır. Araçlarımızın içi dolap içi gibi tasarlanmıştır yani içi dolap gibidir ve içinde askılıklar yer almaktadır.

Bu sayede nakliyatını talep ettiğiniz tekstil ürünlerinizi teslim ettiğiniz şekilde teslim alabileceksiniz. Amacımız bizlere olan güveninizi su istimal etmeden sorunsuz, güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunabilmektir. Alanlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibimiz işlerine gerekli olan hassasiyeti ve itinayı hiç bir zaman göz ardı etmez.

Paketlenmesi gerekli olan tekstil ürünleriniz için gerekli olan ambalaj malzemesinin ürüne uygun olması ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi memnun edebilmek için nakliyat hizmetinde sınır tanımıyoruz. Nakliyat ve taşımacılık sektöründe duyarlı ve disiplinli çalışmalarımız ile sektörde lider firma konumuna geldik.

Müşterilerimizle anlaştığımız ve sözleşmede  imzaladığımız teslimat tarihinin dışına çıkmayarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Taşımacılık sektörü beceri ve deneyim gerektirir. Bu faktörler firmamızın bünyesinde çalışan personellerimiz de mevcuttur. Sunmakta olduğumuz hatasız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizi yurdun 4 bir yanına taşımak için hazırız.

Tekstil Taşımacılığı